Moskītu tīkli

Rāmju moskītu tīkls – vispopulārākais variants.

Katru gadu vasarā Jums rodas jautājums: kā aizsargāt sevi un tuviniekus no odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem? Problēmu palīdzēs atrisināt moskītu tīkls.

Rāmja moskītu tīkls – visvienkāršākais un populārākais tīkla veids, kas ir ne tikai visefektīvākais un ekonomiskākais veids, kā cīnīties ar odiem, mušām un bitēm, bet tas Jūs aizsargās arī no pūkām, putekļiem. Tas ir vienkāršs ekspluatācijā, der visiem logu veidiem, ir viegli noņemams un mazgājams un, ja vēlaties, tad to bez problēmām var atstāt loga ailē arī ziemas periodā. Pieejamās krāsas – balta, brūna, zelta ozols, antracīts.

Moskītu tīklu montāžas komplekts GK-17

Ar šī komplekta palīdzību Jums ir iespējams izgatavot moskītu tīklu pēc Jums nepieciešamajiem izmēriem. Maksimālais tīkla platums ir 75cm, bet augstums-142cm. Sieta izgatavošana un uzstādīšana ir vienkārša un to iespējams izgatavot mājas apstākļos.

Iespējams arī pasūtīt tīkla montāžas komplektu ar Jūsu izmēriem un krāsām. Pieejamās krāsas: balta, brūna, antracīts un zelta ozols.
Piegāde visā Latvijā. 

Pasūtījums

Pasūtījumam nepieciešami gaismas ailas platums un augstums. Ja pasūtījums ir vairāk par 3.5m2 cena ir parskaitīta individuali.