Horizontālās žalūzijas

Vispazīstamākais žalūziju veids

Horizontālās žalūzijas – tas ir, ko iedomājas gandrīz katrs, kurš dzird vārdu žalūzijas. Izgudrotas pāris gadsimtus atpakaļ tās joprojām paliek ļoti populāras – horizontālas lameles ir savienotas ar diegu, kas ļauj žalūzijas pagriezt, regulējot gaismas plūsmu un caurredzmību, tās var atvērt daļēji, vai pilnībā. Parasti šo žalūziju veidu izgatavo no alumīnija, ir arī ekskluzīvi varianti no koka (bambusa, vai kanādas priedes).

Priekšrocības

Iespēja regulēt gaismas plūsmu.Horizontālo žalūziju variants, tā saucamās ISO žalūžijas tiek montētas tieši pie loga vērtnes, kas ļauj izvēdināt telpu ar aizvērtēm žalūzijām.Taupīgs risinājums.Tās var piestiprināt pie sienas, griestiem, loga rāmja, kā arī izmantot telpas sadalīšanai.Pieejamas dažādas krāsas, koka imitācija (alumīnija žalūzījām), kā arī koks.Augsta saules aizardzības pakāpe.

Uzmanību!

Ļoti rekomendējam atvērt žalūzījas pilnībā, ja jūs vēlaties palūkoties pa logu, lameļu atliekšana var deformēt tas, neakurātas ekspluatācijas gadījumā tās ar laiku slikti savilksies.

Horizontālās žalūzijas mērīšanas instrukcija